TROVET
diety weterynaryjne
ZAKUPY
ZAKUPY

Ceny dla lecznic weterynaryjnych i dla odbiorców indywidualnych dostępne są na zapytanie pod adresem mailowym trovet@trovet.biz.pl lub telefonicznie pod nr tel. 509 075-712 w godz. 8-15.

Zasady zamawiania:

1. Nasze produkty są świeże, z długim terminem przydatności do spożycia oraz przechowywane w odpowiednich warunkach zgodnie z zaleceniami producenta.
2. Wysyłane produkty zabezpieczane są kartonem lub kartonem i folią.
3. Dla lecznic - koszt wysyłki ustalany jest indywidualnie.
4. Dla odbiorców indywidualnych - przy zamówieniu o wartości 90 zł i wyższej - wysyłka bezpłatna, poniżej 90 zł - koszt wysyłki 20 zł.
5. Rodzaje płatności: wpłata na konto 84 1140 2004 0000 3202 6069 3431 lub pobranie pieniędzy przez kuriera przy dostawie.
6. W tytule przelewu prosimy o podanie rodzaju zamówionej diety.
7. Zamówienia można składać przesyłając e-mail na adres: trovet@trovet.biz.pl lub telefonicznie pod nr tel. 509 075-712 lub można skorzystać z formularza zamieszczonego poniżej.
8. Przy zamówieniu za pomocą e-maila należy podać imię i nazwisko, adres dostawy, rodzaj zamówionych towarów, ilość, telefon kontaktowy.
9. Przesyłki wysyłane są w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający zostanie poinformowany telefonicznie lub mailowo o planowanym terminie rwalizacji.
10. Przesyłki dostarczane są w dni robocze kurierem. Zamawiający ma obowiązek sprawdzić przy kurierze czy przesyłka nie jest uszkodzona. W przypadku uszkodzenia należy spisać z kurierem protokół reklamacyjny.
11. Wystawiamy paragony i faktury VAT.
12. Zamawiający ma prawo w ciągu 10 dni kalendarzowych odstąpić od umowy i zwrócić zamówiony towar o ile nie został on rozpieczętowany.

Formularz zamówieniowy
Imię, nazwisko  *
Adres dostawy: ulica, nr lokalu, kod, miejscowość  *
E-mail  *
Telefon kontaktowy  *
Zamówienie: rodzaj, opakowanie, ilość  *
Płatność: przelew/przy odbiorze  *
Uwagi
* Pola wymagane